فروش بالابر برقی

افزایش تولید و فروش بالابر برقی در یک جامعه رو به رشد امری بدیهی و لازم می باشد. زیرا مهم ترین وظیفه تکنولوژی آسان کردن امور مختلف برای افراد می باشد. بالابر برقی جز محصولات صنعتی مهم به حساب می آید و در بخش های مختلف می توان از آن برای حرکت دادن اجسام سنگین استفاده کرد.

 پیش از ورود این بالابرها به بازار، شرایط کار بسیار دشوار بود زیرا افراد مجبور بودند برای اینکه اجسام مورد نیاز خود را برای ساخت و ساز در صنایع به حرکت درآورند از نیروهای انسانی استفاده کنند. نیروی انسانی قابل قیاس با نیروی بالابرها نیست به همین دلیل، با ورود بالابرها سرعت انجام امور شدت بیشتری یافت.

تولید-و-فروش-بالابر-برقی

استفاده از بالابرهای برقی برای امور مختلف

بالابر برقی دارای مدل های مختلفی می باشد که همگی برای جا به جایی اجسام و افراد کاربرد دارند. این دستگاه به افراد کمک می کند تا در ارتفاعات مختلف به راحتی جا به جا شوند.

بیشترین میزان استفاده از این دستگاه ها در صنایع و تجارت می باشد. ممکن است برخی افراد با وجود لیفتراک و یا جرثقیل گمان کنند دیگر نیازی به بالابرها نیست اما باید توجه داشت که این محصول تفاوت بسیار زیادی با این دو دستگاه دارد.

استفاده از بالابرها توانست درصد صدمات وارده بر افراد در استفاده از نیروی انسانی را تا حد زیادی کاهش دهد. از این رو با ورود و همه گیری خرید بالابر برقی، کارفرماها و پیمانکاران به صورت جدی به سراغ استفاده از این محصول رفتند.

نوع بار، مکان قرار گیری، محیط کار و… تاثیر زیادی در استفاده از بالابر و انتخاب این دستگاه دارد. بالابرها با توجه به نوع کاربرد خود شامل چند دسته مختلف هستند و افراد باید با توجه به نیاز خود مدل بالابر برقی مناسب را انتخاب کنند.

 

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

انواع بالا بر برقی 

تولید بالابر برقی گامی مؤثر برای راحتی افراد در انجام کارهای مختلف می باشد. بالابر برقی همان طور که پیش از این گفته شد با توجه به نوع آن، مصارف مختلفی دارد. هزینه نصب بالابر برقی نسبت به دیگر بالابرها کمتر می باشد و البته امنیت آن نیز کمتر است. این بالابر در مدل های مختلفی ساخته می شود. از جمله:

 • بالابر برقی کوچک
 • بالابر برقی متحرک
 • بالابر برقی فروشگاهی
 • بالابر برقی ساختمانی
 • بالابر برقی کارگاهی
 • بالابر مغازه برقی
 • بالابر برقی بیمار
 • بالابر برقی انسان
 • بالابر کارگاهی برقی

از بالابرهای برقی در کارخانه ها، انبار ها، مغازه، ساختمان ها و مکان های تجاری استفاده می شود. ظرفیت باری که بالابر برقی می تواند تحمل کند بین ۵۰ کیلوگرم تا ۱۰ تن است. جک بالابر برقی یک مدل بالابر برقی است که دارای یک سیستم بالا رونده به جهت جابه جایی مواد یا افراد می باشد، جک بالابر برقی قابل استفاده در ارتفاعات مختلف است.

اجزای تشکیل دهنده بالابرهای برقی

بالابر برقی از مجموعه ای قطعات تشکیل شده که آسیب به هر کدام موجب افزایش هزینه های استفاده کننندگان این دستگاه ها می شود. به همین دلیل توصیه می شود در حفاظت و سرویس دستگاه دقت شود.

 • مهم ترین قطعه، موتور بالابر
 • قطعه محرکه عرضی
 • جعبه چرخ دنده بالابر(در بالابر برقی چرخ دنده ها دارای دو مدل زنجیری و بکسلی می باشند)
 • کالسکه، تابلو برق و چرخ دنده
 • کیسه زنجیر، قلاب و زنجیر
 • بار قطع کن ، قطع کن حرکتی
 • درام

 

فروش بالابر برقی در تهران

برای خرید بالابر می توان از طریق نمایندگی فروش بالابر برقی معتبر اقدام کرد.

گروه فرا بالابر، مرکز فروش بالابر برقی در تهران می باشد که محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می کند. محصولات فرا بالابر دارای گارانتی کالا و خدمات پس از فروش هستند.

 

مجموعه اقداماتی که برای راه‌اندازی بالابر برقی صورت می گیرد

برای راه‌اندازی و نصب بالابر برقی، کارشناسان ابتدا مکان قرار گیری بالابر را بررسی می کنند تا ابعاد بالابر را تعیین کنند. طراحی بالابر برقی طبق خواسته مشتریان و کاربرد آن صورت می گیرد و پس از ان کارشناسان جهت نصب دستگاه در محل حاضر می شوند. معمولا پروسه طراحی تا ساخت بالابر برقی حدود 10 روز کاری طول می کشد. هزینه بالابر برقی با توجه به مدل آن متفاوت است.

لیست قیمت بالابر خانگی

امروز فروش بالابر برقی در مدل های مختلف بسیار بالا می باشد اما هزینه این بالابرها با توجه به شرایط بازار متفاوت است. با توجه به نوع دستگاه، نوع برند و جنس قطعات بالابر باید قیمت بیشتر و یا کمتری پرداخت کرد.

ناگفته نماند به دلیل عدم ثبات اقتصادی، این قیمت ها با شرایط بازار تغییر می کنند. نوسانات ارزی و شرایط پیچیده و دشوار واردات محصولات موجب شده افراد به صورت روزانه قیمت ها را چک کنند. البته این نوسان قیمت تنها مربوط به مدل های بالابر نیست بلکه آن را می توان به تمامی دستگاه ها تعمیم داد.

بالابر ساختمانی نقش مهمی در ساخت سازه‌های غول پیکر باستانی دارد. بالابر وینچ دارای شباهت زیادی به بالابرهای دوران باستان دارد. قیمت بالابر برقی ساختمانی به عوامل متعددی وابسته است. از بالابرهای خانگی در آپارتمان ها، ویلاها برای سهولت حرکت در بین طبقات خانه های ویلایی استفاده می کنند.

نصب این نوع بالابرها در منازل و جلوی درب ساختمان هایی که دارای چندین پله هستند برای کسانی که توانایی عبور از این پله ها را ندارند مانند سالمندان و بیماران یک ایده مناسب است.

قیمت بالابر برقی خانگی، براساس ابعاد بالابر خانگی و محل نصب آن متفاوت است، هزینه نصب بالابر خانگی و دستمزدی که باید به کارشناس نصب داده شود بر قیمت آن تاثیر گذار می باشد. قیمت بالابر برقی متحرک فروشگاهی بسته به نوع، ساختار، امکانات و کاربرد  آن متفاوت می باشد.

حرف آخر

بالابر برقی از دستگاهی مهم در جابه جایی افراد و اجسام است که دارای مدل های مختلفی می باشد. با استفاده از این دستگاه افراد قادر خواهند بود فعالیت های خود را افزایش دهند و سرعت امور را بالا ببرند.

توصیه می شود در زمان خرید دستگاه از تولید کنندگان و نمایندگی فروش بالابر برقی معتبر سفارش دهید در این صورت زمان زیادی برای استفاده از محصول در اختیار دارید.

درحقیقت طول عمر بالابرهای برقی زمانی افزایش می یابد که افراد به عنوان اپراتور و مصرف کننده روش صحیح استفاده از آن را فراگیرند و در شرایط درست و با توجه به میزان حجم بالابر از آن استفاده کنند.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول در رابطه با بالابر برقی

خدماتی پس از فروش برای دستگاه های فروخته شده شامل چه مواردی است؟

در صورت استفاده صحیح از دستگاه های بالابر، تامین و تعمیر قطعات در دوره ی گارانتی برای کلیه ی دستگاه ها صورت می گیرد اما صدمات و لطمات وارده به دستگاه در اثر عملکرد نامناسب اپراتور از قبیل استفاده بیش از حد از دستگاه و یا عدم انجام سرویس های مورد نیاز در هر دوره بر طبق برنامه زمان‌بندی ارائه شده و یا بهره‌گیری از افراد فاقد صلاحیت برای تعمیر دستگاه، گارانتی شامل دستگاه نمی شود.

مهم ترین ویژگی های فنی بالابر برقی چیست؟

• در منازل مسکونی می توان از این بالابرهای برقی استفاده کرد. • در این بالابر قابلیت نصب سنسور نوری وجود دارد. • امکان نصب موتور گیربکس در بالابرهای برقی وجود دارد. • سرعت این بالابر قابل تغییر است.

بهترین مرکز فروش بالابر کجا است؟

گروه فرا بالابر یکی از قدیمی ترین مراکز در زمینه فروش بالابر، جک پالت ، استاکر و … است.

5/5 - (1 امتیاز)