تولید بالابر صنعتی

امروزه تولید و فروش بالابر صنعتی توانسته نقش بسزایی در صنعت داشته باشد و می توان گفت این تجهیزات یکی از کاربردی ترین موارد در صنعت به شمار می روند.

 به طور کلی بالابر ها تجهیزاتی برای جابه جایی وسایل در بین طبقات مختلف هستند که دارای انواع مختلفی از قبیل بالابر خانگی، بالابرهای فروشگاهی، بالابر صنعتی وینچی، بالابرهای صنعتی، بالابر ساختمانی، بالابر مغازه و…. می باشند که کارایی اصلی همه ی آن ها جابه جایی افراد و وسایل است.

استفاده از این تجهیزات بیشتر در مکان های بزرگ مرسوم می باشد. این تجهیزات دارای مکانیزم های مختلفی هستند. تولید کننده بالابر صنعتی هر بالابر را با توجه به نیاز مشتریان خود طراحی و راه‌اندازی می کند. به طور کلی این نوع تجهیزات یا به صورت سیار هستند یا متحرک.

تولید-و-فروش-بالابر-صنعتی

مهم ترین ویژگی بالابر صنعتی

تولید بالابر صنعتی و دیگر نمونه های بالابر طی دهه گذشته با رشد چشمگیری همراه بوده است به حدی که سرمایه‌گذاری بر فروش بالابر صنعتی و مدل های مختلف بالابر توانسته سود زیادی نصیب افراد کند.

پیش از این نیز بیان کردیم که دو نوع بالابر صنعتی تولید شده و شامل بالابر صنعتی ثابت می شود که می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد و برای حمل بار و اشخاص در انبارهای بزرگ و کارگاه ها و محیط های تجاری و مسکونی استفاده کرد و در بالابرهای متحرک که این نوع بالابرهای صنعتی با توجه به ارتفاع و ظرفیت دستگاه دسته بندی می شوند. ساخت بالابر صنعتی به گونه ای است که با استفاده از آن می تواند تا ارتفاع ۲۱ متری دسترسی پیدا کرد.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

ابعاد بالابر صنعتی تا چه میزان می تواند باشد

ابعاد این نوع بالابرها با توجه به کارکرد و میزان باری که قرار است تحمل کنند متفاوت می باشد، درحقیقت این نوع بالابرها به صورت کفی ساخته شده و دارای ابعادی بزرگتر از بالابرهای های معمولی هستند، پیش از هر کاری برای راه‌اندازی بالابر صنعتی یک تکنسین از گروه تولیدی برای بررسی محل نصب و اندازه گیری ابعاد، به محل مورد نظر مشتریان فرستاده می شود. از شروع اندازه گیری محل تا طراحی و نصب بالابر صنعتی معمولا 20 روز کاری زمان لازم است.

مدل های بالابر صنعتی عبارت اند از:

۱. بالابر صنعتی ثابت:

بالابرهای صنعتی ثابت از نوع هیدرولیکی یا وینچ بالابر صنعتی هستند که به صورت ثابت در محلی نصب شده و امکان جابه جایی را ندارند، البته قدرت این نوع بالابر ها نسبت به دیگر نمونه های بالابر بیشتر می باشد و استفاده از آن نیز بیش از دیگر بالابرها می باشد.

۲. بالابر صنعتی متحرک:

این نوع بالابرها بیشتر در صنایع و کارخانجات کاربرد دارند و به این منظور دارای چرخ های متحرک در زیر خود می باشند، آن ها با ارتفاعات گوناگون طراحی می شوند. ارتفاع نهایی با توجه به کاربرد مورد نیاز مشتریان انتخاب می شود.

۳. بالابر صنعتی نفربر:

از بالابر نفربر صنعتی برای کار در ارتفاع بالا استفاده می کنند، با استفاده از این مدل بالابر افراد به بالاترین سطوح دسترسی پیدا می کنند. این مدل بالابر به صورت متحرک تولید می شوند.

۴.بالابر صنعتی با کابین:

این نوع بالابر با داشتن یک کابین از نظر ظاهری بسیار زیبا می باشد و  امنیت بالایی نیز دارد. از این نوع بالابر بیشتر برای  جا به جایی افراد استفاده می کنند و معمولا هم از نوع بالابر صنعتی هیدرولیکی می باشند.

ساختار دستگاه بالابر صنعتی به چه صورت است

دامنه ظرفیت بالابر های ثابت از 400کیلوگرم تا4000کیلوگرم می باشد. بالابرهای صنعتی مجهز به یک شیر BLAIN آلمانی هستند که موجب حرکت بی صدا و نرم آن ها می شود. اگر از نزدیک این مدل بالابر را ببینید متوجه حرکت بسیار آرام و نرم ارابه می شوید.

اتصالات سازه این محصول از جنس فولاد می باشند که موجب استحکام و امنیت بالای آن می شوند. سکوی این نوع بالابر با توجه به نیاز مشتری بر اساس شکل و اندازه، طراحی و تولید می شود.

برای خرید بالابر صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

در صورتی که نیازمند خرید یکی از انواع بالابر صنعتی هستید می توانید برای خرید بالابر صنعتی با شماره تلفن های موجود در سایت این گروه تماس حاصل کنید و درخواست خود را با مشاوران و کارشناسان آن ها در میان بگذارید. مطمئن باشید این افراد شما را برای انتخاب بالابر مناسب راهنمایی خواهند کرد.

خدمات مختلف گروه فرابالابر

این گروه به دلیل داشتن تجربه و سال ها سابقه درخشان کار در زمینه فروش و تولید انواع بالابر های صنعتی متحرک و ثابت با سیستم های مختلف توانسته خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود عرضه کند. همچنین این گروه با  ارائه ضمانت کالا و خدمات پس از فروش به مشتریان خود توانسته در لیست محبوب ترین تولیدکنندگان فرابالابر در کشور قرار گیرد. تولیدات این گروه با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و برخورداری از کادری مجرب توانسته دارای کیفیت و استاندارد  بالایی باشند.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول در رابطه با بالابرهای صنعتی

قیمت بالابر صنعتی با توجه به چه مواردی تعیین می شود؟

قیمت انواع بالابر های صنعتی با توجه به ابعاد، شکل و مدت زمان ساخت آن ها متفاوت می باشد. هزینه بالابر صنعتی با توجه به نوسانات ارز روزانه کمی دچار تغییر می شود. ناگفته نماند بر حسب اینکه بالابر صنعتی متحرک باشد یا ثابت قیمت آن نیز متفاوت است، قیمت بالابر صنعتی متحرک بیشتر از مدل های ثابت می باشد. ارتفاع بالابر صنعتی متحرک بر اساس سلیقه مشتری می باشد.

بالابر صنعتی برقی چه مزایایی دارد؟

این بالابر برای جابه جایی افراد یا کالا از نیروی برق استفاده می‌ کند. مزایای این بالابر عبارت است از: کار کرد راحت با آن، نصب راحت، هزینه تمام شده پایین

بالابر صنعتی ساختمانی بیشتر برای چه مواردی کاربرد دارد؟

این نوع بالابر مانند وینچی بیشتر در ساختمان‌ها کاربرد دارد. به این مدل بالابر، بالابر آپارتمانی یا خانگی نیز می گویند.

5/5 - (1 امتیاز)