خرید آسانسور

دغدغه اصلی کسانی که قصد خرید آسانسور و نصب آن را دارند قیمت آن است. خیلی از افراد تمایل دارند برای خانه های قدیمی خود  آسانسور سیار یا خانگی نصب کنند تا راحت تر داخل خانه جا به جا شوند.برخی دیگر از مشتریان تقاضا دارند که آسانسور قدیمی خود را تعویض و راه اندازی کنند. یا برای مغازه خود وسیله ای راحت برای حمل و نقل خود یا اجسام داشته باشند.

همگی این مشتریان، می خواهند که هزینه و قیمت خرید آسانسور را بدانند و اینکه کدام آسانسور برای آن ها، به صرفه تر و پاسخگوی نیاز آن هاست . ما در این مقاله از فرابالابر سعی کردیم به کلیه سوالات مشتریان خود درباره خرید آسانسور و لیست قیمت آسانسور جواب دهیم . با ما همراه باشید

خرید و فروش آسانسور

 معرفی انواع آسانسور

آسانسورهای کششی از یک کابین و یک وزنه متصل به دو سر سیم بکسل تشکیل شده است که روی قرقره ای با نام فلکه حرکت می کند. نیرویی که کابین را به حرکت در می آورد از طریق نیروی اصطکاک بین سیم بکسل ها و فلکه کشش موتور برقرار می شود.مزیت اصلی این آسانسورها سرعت بالا و حرکت نرم و روان و قابلیت نصب در ارتفاعات بالاست.

هر کدام از اسانسورهای کششی از نظر نوع موتور به دسته اسانسور گیربکس و آسانسور گیرلس تقسیم می شوند.

مشاوره تلفنی فرابالابر

 • آسانسور کششی گیربکس

 آسانسور کششی با موتور  گیربکس یک سیستم قرقره دارد که برای بلند کردن و پایین آوردن کابین به کار برده می شود.

 • آسانسور کششی گیرلس

به آسانسورهایی که موتور گیربکسی ندارند، گیرلس گفته می شود. ویتور و زیلا بگ انواع آسانسورهای گیرلس هستند . در آسانسورهای گیرلس موتور داخل چاهک نصب می شود . برای همین موتورخانه حدف می شود. این نوع اسانسور ها انرژی کمتری مصرف می کند، سرعت بالا دارند و در بخش پشت بام خانه هم امکان توقف دارند 

 • آسانسور هیدرولیکی

در این نوع آسانسور کابل به دور یک فلکه چرخشی پیچیده شده که باعث بالا و پایین  آمدن آسانسور می شود بیشتر اسانسورها از نوع هیدرولیکی هستند چون امکان بهره برداری مناسب از فضای ساختمان و حمل و نقل اجسام سنگین را دارد. قیمت کمتری هم دارد. آسانسور در سیم بکس مخصوص ساختمان های جدید هستند اما می توان این نوع آسانسور را به خانه های بدون آسانسور هم اضافه کرد. آسانسورها داخل ساختمان های تجاری، اداری، هتل ها از این دست آسانسورها هستند و برای کارکرد به یک اتاق بالای چاه نیاز دارند.

 • آسانسور خانگی

آسانسور خانگی، یک نوع آسانسور کوچک است که در داخل یک خانه یا ساختمان مسکونی تا 4 طبقه نصب می‌شود. این نوع آسانسور برای حمل و نقل افراد و یا بارهای سبک مانند خریدهای روزانه، کیف، کودکان و موارد مشابه استفاده می‌شود.

آسانسورهای خانگی معمولاً با سیستم های برقی کوچکتری کار می کنند.

یکی از مزایای آسانسورهای خانگی این است که می توانند محیط زندگی افراد را با زیبایی بالاتری تزئین کنند. همچنین، افزایش ارزش ملک و تسهیل در پذیرش افراد با محدودیت های حرکتی نیز از دیگر مزایای استفاده از این نوع آسانسور است.

 

 • آسانسور مغناطیسی

یکی دیگر از انواع آسانسور است که مکانیزم حرکت شان به صورت مغناطیسی است. ریل ها و تجهیزات این آسانسور به دیواره چاه آسانسور متصل شد. کابین آسانسور به شکل روتور عمل می کند. با برقراری یک میدان مغناطیسی در قسمت قطع و وصل برق آسانسور حرکت می کند. آسانسورهای مغناطیسی در مقایسه با آسانسورها معمولی از ایمنی بیشتری برخوردارند اما گران‌تر هستند . مزیت اصلی آسانسور های مغناظیسی این است که به موتورخانه نیاز ندارند.

 • آسانسورهای MRL

این نوع آسانسورها جایگزین آسانسورهای سنتی و قدیمی شده اند که به آن ها ارابه موسیقی گفته می شود و از نوع آسانسورهای بدون موتور هستند. آسانسور MRL یک موتور کوچک و سبک دارد که موتور آن به داخل چاه آسانسور منتقل می شود و با کمک شاسی که در بالای چاه قرار گرفته است حرکت می کند. اصلی ترین مزیت های آسانسورهای MRL داشتن قطعات کم حجم  و سبک، نصب آسان بدون نیاز به موتورخانه می باشد.  

 • آسانسورهای کارگاهی

این نوع بالا برها هم وسیله دیگری برای حمل و نقل محسوب می شوند. اما نوع ساختار آسانسورهای کارگاهی نسبت به آسانسورهای دیگر متفاوت است. چون به گونه ای ساخته می شوند که تحمل حمل بار را داشته باشند. هم چنین از نظر ابعاد و قدرت قوی تر از بالابرهای خانگی هستند و در فروشگاه ها، کارگاه ها و مغازه ها نصب می شوند. برای اطلاع از قیمت و خرید آسانسور کارگاهی می توانید با شماره های ما در فرابالابر تماس بگیرید.

 • آسانسورهای بیمارستانی

این اسانسور برای حمل برانکارد و بیماران داخل بیمارستان به کار برده می شود. حداکثر سرعت کابین بیمار بر ۱ متر بر ثانیه و مقدار شتاب 9.5 متر بر مجذور ثانیه است. آسانسور بیمارستانی هم بیشتر از نوع آسانسورهای هیدرولیکی هستند. چون تعداد طبقات بیمارستان معمولا 2 تا 3 طبقه است و نیاز به چاهک ندارد.

راهنمای خرید آسانسور

خرید آسانسور فرآیند پیچیده ای است، اما با برنامه ریزی و تحقیق دقیق، می‌توان خرید آسانسور خارجی و ایرانی را به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند دانست. در این بخش ما راهنمای گام به گام خرید آسانسور را  ارائه می‌دهیم

مرحله 1: نیازهای خود را تعیین کنید

اولین قدم در خرید آسانسور این است که نیازهای خاص خود را مشخص کنید. سوالات زیر را در نظر بگیرید:

 • ساختمان شما چند طبقه است؟
 • چند نفر از آسانسور استفاده خواهند کرد؟
 • حداکثر ظرفیت وزن مورد نیاز چقدر است؟
 • چه ویژگی های ایمنی مورد نیاز است؟
 • بودجه شما چقدر است؟

مرحله 2: نوع آسانسور را انتخاب کنید

 

انواع مختلفی از آسانسور موجود است که هر کدام ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. رایج ترین انواع آسانسور عبارتند از:

 • آسانسورهای هیدرولیک
 • آسانسورهای کششی
 • آسانسورهای بدون ماشین آلات
 • آسانسورهای وکیوم

قبل از تصمیم گیری، مزایا و معایب هر نوع را در نظر بگیرید.

مرحله 3: شرکت عرضه کننده آسانسور را انتخاب کنید

زمانی که نیاز خود را مشخص کردید و نوع آسانسور را انتخاب کردید، نوبت به انتخاب شرکت آسانسور عرضه کننده می رسد. درباره شرکت های مختلف تحقیق کنید و محصولات، خدمات و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید. به دنبال شرکت هایی با شهرت خوب، تجربه در صنعت و خدمات عالی به مشتریان باشید.

مرحله 4: مجوزها و تاییدیه های لازم را دریافت کنید

حال که خرید آسانسور را انجام دادید، قبل از نصب آن، ممکن است نیاز به دریافت مجوزها و تاییدیه‌های مقامات محلی داشته باشید. برای تعیین مجوزهای مورد نیاز و نحوه دریافت آنها با مقامات اداری شهر یا شهرستان خود تماس بگیرید.

مرحله 5: نصب و نگهداری

پس از انتخاب آسانسور و اخذ مجوزهای لازم، نوبت به برنامه ریزی برای نصب می رسد. اطمینان حاصل کنید که نصب توسط متخصصان با تجربه انجام می شود که تمام مقررات ایمنی را رعایت می کنند.

تعمیر و نگهداری منظم برای قرار گرفتن آسانسور در شرایط کاری مطلوب خوب ضروری است. اطمینان حاصل کنید که تعمیر و نگهداری منظم و تعمیرات را با شرکت آسانسور برنامه ریزی می کنید.

ساخت و فروش آسانسور

فروش انواع آسانسور های جدید

شرکت فرا بالابر در زمینه ساخت و فروش انواع آسانسور فعالیت می کند. برای ساخت و خرید آسانسور متخصصین ما به محل مورد نظرتان آمده و با توجه به فاکتورهایی مانند مکانیزم چاله ، تعداد طبقات و غیره آسانسور مناسب شما را تعیین می کنند.

البته نصب اسانسور در این شرکت رایگان است. یکی دیگر از خدمات این شرکت ارائه مشاوره رایگان برای

انتخاب و خرید آسانسور برای شماست. کافی است قبل از خرید آسانسور هیدرولیکی یا نصب و خرید آسانسور سیار با کارشناسان متخصص فرابالابر مشورت کنید.

 • نصب و راه اندازی آسانسور

فرایند نصب آسانسور را نوع و محل آسانسور تعیین می کند. در آسانسور های بدون نیاز به چاه با چند برش و تکمیل سوراخ های بین طبقات اسانسور ساخته و نصب می شود. اما برای آسانسورهایی که به چاه نیاز دارد، باید به این نکات توجه کرد که اسانسور به یک اتاق ماشین جداگانه برای نصب نیاز دارد. هم چنین شفت آسانسور در کجا قرار می گیرد یا شفت به صورت پنهان تعبیه می شود.

 • فرآیند نصب آسانسور

چنانچه برای خرید آسانسور و نصب آن به چاهک نیاز دارید. کارشناسان شرکت آسانسور یک گودال بتنی باکف12 و دیواره های 8 اینچی می کنند. سپس دهانه درب را می برند به اندازه ای که به عرض یک راهرو یا به اندازه یک درب استاندارد باریک شود. اگر آسانسور شما نیاز به ماشین آلات دارد، این تجهیزات در مرحله بعدی فرایند نصب، تعبیه می شود.  بالابر هیدرولیک به درام، کابل و یک پانل دسترسی تعبیه شده در کابین نیاز دارند تا مهندسین ما به راحتی بتوانند کار تعمیر و نگهداری آن را انجام دهند. برای اسانسورهای مدرن سیستم باتری پشتیبان تعبیه شده تا در صورت قطع برق اسانسور هم چنان برق داشته باشد. با در نظرگرفتن این امکانات قیمت آسانسور خانگی مدرن بیشتر می شود.

 • محل نصب آسانسور خانگی

برای ساخت و ساز در ساختمان های جدید می توانید آسانسور را در هر مکانی نصب کنید و بالابرهای کششی را در هر جایی قرار دهید. اسانسورهای خانگی مجهز به شفت هستند شفت لوله ای که می توان آن را وسط اتاق، روی دیوار یا پشت کمد ساخت و پنهان کرد.

اما آسانسورهای خانگی هیدرولیکی به فضای بیشتری نیاز دارند و محدودیت های زیادی مواجه هستند. اسانسورهای پنوماتیکی به صورت مخفی یا محصور ساخته می شوند. این که نحوه دسترسی به آسانسور خانگی چقدر است و چقدر فضا برای نصب آن وجود دارد هم باید در نظر بگیرید و برای خرید آسانسور تک نفره خانگی از فرابالابر اقدام کنید.

 • نصب آسانسور در فضای باز

آسانسور در فضای باز برای ساکنینی است که قبلا فضای مورد نیاز برای آسانسور در داخل ساختمان را ندارند یا پیش بینی نکردند. برای نصب آسانسور در فضای باز از قطعات و متریال باکیفیت و مستحکم مثل آلومینوم ساخته می شود. به این شکل، مقاومت آسانسور در برابر شرایط محیطی بالا می رود.

 به همین دلیل نصب آسانسور در فضای باز مستحکم تر از اسانسورهای داخل ساختمان است. البته باید این نکته را بدانید که نصب و راه اندازی آسانسور مورد نظر در فضایی به غیر از ساختمان، چقدر پاسخگوی نیاز شماست.

 

چگونه متوجه شویم که کدام مدل آسانسور برای سازه ما مناسب است؟

انتخاب مدل آسانسور مناسب به عوامل متعددی از جمله تعداد طبقات ساختمان شما، تعداد افرادی که از آسانسور استفاده خواهند کرد و ظرفیت وزن مورد نیاز، بستگی دارد. برای انتخاب بهترین مدل آسانسور برای سازه خود، ابتدا انواع مختلف آسانسورهای موجود و البته انواع بالابر و همچنین ویژگی ها و مزایای آنها را در نظر بگیرید.

آسانسورهای هیدرولیک برای ساختمان های کم ارتفاع، معمولا تا شش طبقه، ایده آل هستند. آسانسورهای کششی برای ساختمان های بلند مناسب تر هستند و می توانند تعداد بیشتری از افراد را جابجا کنند.

آسانسورهای بدون ماشین نیز به عنوان یک گزینه مناسب برای صرفه جویی در فضا معرفی می شوند، در حالی که آسانسورهای خلاء یک انتخاب سازگار با محیط زیست هستند. فروش انواع آسانسور امروزه با توجه به نیاز افراد به انواع مختلفی از این دستگاه انجام می شود؛ پس با خیال آسوده خرید آسانسور را انجام داده و نگرانی در این بین مانند نیافتن آسانسور مد نظر خود و غیره، نداشته باشید.

چرا خرید، نصب و راه اندازی آسانسور را به فرابالابر بسپاریم؟

شرکت فرابالابر به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های عرضه کننده انواع بالابر در ایران معرفی می شود. این شرکت که تا به امروز 15 سال سابقه کار در حوزه عرضه انواع آسانسور و بالابر در ایران دارد، یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید، نصب و راه اندازی این دستگاه ها است.

فرابالابر با حذف واسطه ها بین خود و مشتریان و از طرفی دیگر، ارائه محصولات با قیمت مناسب به شکل مستقیم، این زمینه را برای شما مهیا می کند تا بتوانید به راحتی صرفه جویی های لازم را در بودجه خود انجام داده و با هزینه ای مناسب، صاحب یک دستگاه آسانسور یا بالابر با کیفیت شوید.

فرابالابر همه روزه، به جز روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان است. با استفاده از شماره تلفن های درج شده در وبسایت مجموعه، می توانید به راحتی با کارشناسان فرابالابر ارتباط برقرار کنید.

مزایای خرید آسانسور

خرید آسانسور ایرانی یا خارجی و نصب آسانسور در ساختمان شما می تواند طیف وسیعی از مزایای از جمله دسترسی، راحتی و ایمنی را بهبود بخشد. آسانسورها این زمینه را برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند، مانند افراد مسن یا معلول، مهیا می کند تا به راحتی در ساختمان های چند طبقه بدون نیاز به بالا رفتن از پله ها حرکت کنند. آنها همچنین حمل اجسام یا تجهیزات سنگین را بین طبقات آسان تر می کنند.

آسانسورها همچنین سطحی از راحتی را ارائه می دهند که با پله ها قابل مقایسه نیست. آنها به افراد اجازه می دهند تا به سرعت و راحت بین طبقات حرکت کنند و در زمان و انرژی نیز صرفه جویی کنند. برای مشاغل، این  وسیله می تواند بهره‌وری را افزایش دهد و رضایت مشتری را بهبود بخشد.

از نظر ایمنی، آسانسورها مجهز به ویژگی های ایمنی متعددی هستند که برای جلوگیری از حوادث و صدمات طراحی شده اند. آنها همچنین خطر سقوط روی پله ها را که می تواند به ویژه برای کودکان و افراد مسن خطرناک باشد، از بین می‌برد.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

در چه مکان هایی بایستی از آسانسور استفاده کرد؟

اگر قصد خرید آسانسور را دارید، باید بدانید که از این وسیله دقیقا در چه مکان هایی استفاده می شود. آسانسور در طیف وسیعی از سازه، از جمله ساختمان های تجاری و مسکونی، بیمارستان ها، مدارس و ساختمان های دولتی مورد نیاز است. در ساختمان های تجاری، آسانسور برای دسترسی به طبقات مختلف برای کارکنان و مشتریان ضروری است. در ساختمان‌ های مسکونی، آسانسورها راحتی و دسترسی را برای ساکنان، به‌ویژه کسانی که مشکلات حرکتی دارند، فراهم می ‌کنند.

بیمارستان ها به آسانسور برای انتقال بیماران، کارکنان و تجهیزات بین طبقات نیاز دارند. مدارس و دانشگاه‌ها نیز از آسانسور بهره می ‌برند که حرکت در محوطه دانشگاه را برای دانشجویان، اساتید و بازدیدکنندگان آسان ‌تر می ‌کند. با توجه به این موارد، می توان گفت که فروش آسانسور همواره به عنوان یک فروش پر رونق معرفی می‌شود؛ زیرا سالانه چندین هزار سازه در کشور ایران ساخته می شوند که 80 درصد آن ها نیاز به آسانسور دارند.

فروش آسانسور

اگر آسانسوری دارید که دیگر به آن نیاز ندارید یا نمی خواهید آن را ارتقا دهید، فروش آن می تواند گزینه خوبی باشد. به دنبال شرکت هایی باشید که در خرید و فروش آسانسورهای دست دوم تخصص دارند. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم در مورد آسانسور، از جمله سن، وضعیت آن، و هرگونه تعمیر و نگهداری یا تعمیرات انجام شده را ارائه دهید.

ما در فرابالابر طیف گسترده ای از آسانسورها و بالابر های با کیفیت بالا را ارائه می دهیم که برای رفع نیازها مختلف طراحی شده اند. مجموعه ما شامل آسانسورهای مسکونی، اسانسور مغازه ، بالابر هیدرولیکی و… است.

ما درک می کنیم که خرید آسانسور یک سرمایه گذاری قابل توجه است، به همین دلیل ما متعهد هستیم که خدمات و پشتیبانی استثنایی را در طول فرآیند خرید آسانسور به مشتریان خود ارائه دهیم. تیم کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و به شما در انتخاب آسانسور مناسب برای نیازهای خاص خود کمک می کنند.

ما در فرابالابر به ارائه برخی از رقابتی ترین قیمت ها در بازار افتخار می کنیم. ما معتقدیم که همه باید به آسانسورهای قابل اعتماد و مقرون به صرفه دسترسی داشته باشند، به همین دلیل است که سعی می کنیم قیمت های خود را تا حد امکان پایین نگه داریم بدون اینکه کیفیت را به خطر بیندازیم.

هنگامی که فرابالابر را به عنوان مرکز فروش آسانسور خود انتخاب می کنید، می توانید مطمئن باشید که بهترین ارزش را نسبت به پول خود دریافت می کنید. بنابراین اگر به دنبال بهترین مرکز فروش آسانسور هستید، همین حالا با کارشناسان مطرح مجموعه فرابالابر ارتباط برقرار کنید.

گذارد.

قیمت خرید آسانسور

عوامل زیادی در قیمت انواع آسانسور دخالت دارند که اصلی ترین آن نوع آسانسور است که در بالا به معرفی انواع آسانسور پرداخته شد. در ادامه سعی داریم به بررسی پارامترهایی که روی قیمت انواع آسانسور تاثیر می گذارند، بپردازیم.

 • قیمت آسانسور بر اساس سایز و ظرفیت

یکی از پارامترهایی که روی هزینه ساخت پروژه آسانسور تاثیر مستقیم دارد، اندازه آسانسور است. بر اساس قوانین ساختمان، اندازه آسانسور مسکونی بایستی به اندازه 18 فوت مربع باشد. خصوصا آسانسورهای هیدرولیک خانگی که در خانه شما تعبیه می شوند، به طوری ساخته می شوند که بخشی از خانه به نظر برسند.

 • ظرفیت آسانسور

پارامتر مهم دیگری که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، ظرفیت آسانسور است که نقش مهمی روی قیمت آسانسور دارد. با اینکه قیمت آسانسور 6 نفره بیشتر از قیمت آسانسور 4 نفره است. آسانسور 6 نفره با وزن 450 کیلوگرم تقاضای بیشتری دارد. اسانسور با ظرفیت 6 نفر در بیشتر ساختمان های مسکونی 4 تا 5 طبقه با تعداد واحدهای کمتر نسبت به آسانسور 4 نفره بیشتر ساخته و نصب می شود.

البته آسانسور 6 نفره برای ساختمان های اداری و تجاری مناسب نیست. چون از لحاظ کاربردی باعث بیشتر شدن ترافیک و استهلاک قطعات آسانسور می شود

 • تعداد طبقات

این که ساختمان شما چقدر ارتفاع دارد یا چند طبقه است، روی هزینه خرید آسانسور دخالت دارد. هر چه تعداد طبقات بیشتر باشد، هزینه نصب آسانسور بیشتر خواهد بود . چون در طول نصب آسانسور تعداد افراد بیشتر و قطعات بیشتری احتیاج دارید.

به طور مثال) قیمت آسانسور خانگی 5 طبقه به مراتب بیشتر از قیمت آسانسور برای 3 طبقه بیشتر است. برای استعلام قیمت قطعات پکیج آسانسور بر اساس تعداد طبقات آسانسور کافی است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید .

 • برند قطعات آسانسور

بعد از تحریم گسترده علیه ایران خیلی از برند های معروف تولید قطعات آسانسور دیگر حاضر به همکاری با کشورمان نشدند. همین امر محدودیت دسترسی به قطعات خارجی به وجود آورد و قیمت خرید آسانسور خود به خود افزایش پیدا کنند

البته تحریم ها فرصتی را برای  تولید کنندگان ایرانی فراهم کرده است. بسیاری از شرکت ها با برند ایرانی قطعات، در صنعت آسانسور و تولید قطعات آسانسور فعالیت می کنند.

 • قیمت آسانسور بر اساس محل نصب

بیشتر آسانسورها توسط شرکت های که آن ها را تولید کرده اند نصب می شوند در بسیاری از موارد، قیمت نصب اسانسور در مجموع قیمت آسانسور، لحاظ می شود. این موضوع بیشتر برای آسانسورهایی که به راحتی نصب می شوند و نیازی به چاهک ندارند، صدق می کند. بنابراین اگر نیاز به چاهک و بازسازی خانه داشته باشد قیمت ساخت آسانسور بیشتر می شود. اما قیمت راه اندازی آسانسور بدون شفت کمتر است چون نصب آسانی دارد و ظرف یک یا سه روز نصب می شود

قیمت آسانسور بالابر خانگی با یک شفت و یک اتاق ماشین،  در مقایسه با آسانسور بدون شفت بیشتر است و 3 تا 4 هفته نصب آن طول می کشد و معمولا یک اتاق برای ماشین آلات و کابین بایستی ساخته شود.

 

قیمت خرید و تعویض آسانسور

اگر می خواهید آسانسور قدیمی خود را نو و تعویض کنید. قیمت نصب تعویض آسانسور با در نظر گرفتن نوع آسانسور دلخواه و این که پروژه تعویض آسانسور چقدر طول بکشد یا چقدر کار دارد، تعیین می شود.

 

تعمیر و نگهداری آسانسور

بعد از نصب و راه اندازی آسانسور تنها عاملی که باعث بقا و ماندگاری بیشتر قطعات آسانسور می شود تعمیر و نگهداری آن است. شما می توانید با یک شرکت اسانسور قرارداد ببینید تا آسانسورتان را به صورت دوره ای سرویس کند

البته بهتر است ساخت و نصب آسانسور را به شرکتی بسپارید که برای خدمات خود گارانتی ارائه می دهد و تا زمان گارانتی از بابت مشکلات احتمالی خیالی آسوده خواهید داشت.

 

سخن آخر

متخصصین شرکت فرابالابر با توجه به نیاز و موقعیت محل نصب، بهترین پیشنهادات را به شما می دهند. مهندسین کاربلد این شرکت نکاتی مانند کارکرد آسانسور، فضای نصب، مکانیزم چاله، ارتفاع ساختمان و نوع ساختمان را در نظر می گیرند و البته قیمت کلیه خدمات خود را شفاف و منصفانه برآورد می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در نهایت، کلیه موارد ایمنی و استاندارد های لازم توسط کارشناسان ما بررسی می شود تا آسانسور مورد نظرتان با بهترین کیفیت ساخته شود.

سوالات متداول در خصوص خرید آسانسور

چرا آسانسور برای خانه نصب کنیم؟

آسانسور خانگی کاربردی تر سبک تر است. خصوصا برای جابه جایی افراد مسن به جای پله ها بهترین انتخاب است

برای خرید آسانسور کدام آسانسور برای خانه مناسب تر است؟

چنانچه تعداد طبقات ساختمان شما کمتر از 5 طبقه و با ترافیک کم است. بهترین گزینه برای خانه شما آسانسور هیدرولیکی است.

چقدر باید بابت خرید آسانسور برای خانمان هزینه کنیم؟

عواملی مانند تعداد طبقات، ظرفیت، مدل اسانسور و برند قطعات آن روی قیمت خرید آسانسور خانگی تاثیر می گذارد.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “خرید آسانسور

 1. احمد رضا گفت:

  چه عواملی در قیمت خرید آسانسور تاثیر دارد ؟

 2. شکور گفت:

  ایا شرکت شما بعد از خرید آسانسور خدمات دیگری نیز ارائه میدهد؟

 3. شهرام گفت:

  ایا شرکت شما بعد از خرید آسانسور خدمات دیگری نیز ارائه میدهد؟

 4. ابولفضل گفت:

  چه عواملی در قیمت خرید اسانسور تاثیر میگذارد ؟

 5. سعید گفت:

  ایا تعداد طبقات در قیمت خرید اسانسور تاثیر میگذارد ؟

 6. حسین مالکی گفت:

  برای جابجایی براهای سنگین در طبقات بالا کدام نوع اسانسور بهتر است ؟

 7. روشنا گفت:

  سلام میخواستم از شما آسانسور تهیه کنم قیمت آسانسور 4 نفره چقدر درمیاد

 8. رها گفت:

  ممنون بابت مطالب عالی من میخواستم برای ساختمان 2 طبقم برای آسانسور 4 نفر قرداد بنویسم اگر قیمت هم لطف کنین ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *