تولید و فروش بالابر مغازه ای و فروشگاهی

آسانسور مغازه ای از قطعاتی از قبیل الکتروموتور (دینام)، سیم بکسل، گیربکس، شاسی، میکروسوئیچ و قرقره (وینچ) تشکیل شده است و در دو حالت تمام کابین و نیم کابین تولید می شود. اکثریت کاربران نوع تمام کابین را ترجیح می دهند زیرا در این حالت فضای زیادی برای جابجایی در بین طبقات فروشگاه یا مغازه در اختیار دارند‌. 

لازم است بدانید نحوه ساخت بالابر مغازه ای و فروشگاه تا حدود زیادی به دانش و اطلاعات دقیق مهندسان و طراحان بستگی دارد. از این جهت پیدا کردن مجموعه ای معتبر و حرفه ای لازم و ضروری است. 

 

بالابرهای هیدرولیک مغازه ای

لیست قیمت بالابر مغازه و فروشگاهی

به دلیل نواسانات نرخ ارز در داخل کشور سریع ترین روش برای استعلام از قیمت ها ارتباط مستقیم با کارشناسان ما

شماره تماس :

 09121405984

02142230000

شنبه-چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

پنج شنبه ها : 9 صبح تا 1 بعدازظهر

ويژگی بالابر فروشگاهی

ویژگی‌های بالابر مغازه ای یا فروشگاهی تولید شده در فرا بالابر عبارتند از:

 •  ظرفیت باربری قابل تنظیم
 •  حمل آسان باز و وسایل
 • انعطاف پذیری و قابلیت چرخش برای انتقال بسته‌های خود به سمت‌های مختلف
 • ایمنی تضمینی 
 • نیاز به فضای کم
 • نصب آسان

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

کاربرد بالابر فروشگاهی یا مغازه ای

برای حمل و جا به جایی وسایل یک فروشگاه یا مغازه، انبار ها، صنایع، مواد غذایی و بهداشتی، قطعات صنعتی و ابزار آلات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته: نکته ای که در این بین وجود دارد این است که اگر بخواهید از بالابر مغازه ای برای حمل نفر و شخص استفاده شود باید سیم بکسل های بسیار قوی استفاده نمایید

 

مزایای استفاده از بالابرهای فروشگاهی و مغازه ای

برخی از مزایایی که با خرید بالابر فروشگاهی و نصب آن کسب می کنید عبارت اند از:

 • یکی از مزایای کلیدی استفاده از بالابر مغازه ای در فروشگاه ها، توانایی آنها در بهبود کارایی و بهره وری است. با کاهش زمان لازم برای جابجایی کالاها بین طبقات، کارمندان می توانند زمان بیشتری را صرف تمرکز بر کارهای دیگر مانند ذخیره مجدد قفسه ها و کمک به مشتریان کنند. آسانسور فروشگاهی همچنین با حذف نیاز کارکنان به حمل دستی وسایل سنگین از پله ها به بالا و پایین به کاهش خطر آسیب کمک می کنند.
 • یکی دیگر از مزایای این بالابر، تطبیق پذیری آنهاست. بالابرها را می توان در انواع مکان مختلف خرده فروشی، از جمله فروشگاه های بزرگ، سوپرمارکت ها و انبارها استفاده کرد. آنها به ویژه در فروشگاه های چند سطحی که در آن کالاها باید سریع و کارآمد بین طبقات جابجا شوند نیز مفید هستند.
بالابرهای هیدرولیک مغازه ای

انواع بالابر فروشگاهی (مغازه ای)

بهترین انواع آسانسور مغازه عبارت اند از:

 1. بالابر سیم بکسل مغازه
 2. بالابر هیدورلیک
 3. بالابر نفربر کششی مغازه

 

1.    بالابر سیم بکسل مغازه

یکی از پر فروش ترین آسانسور های مغازه، بالابر سیم بکسل است. بالابر سیم بکسلی مغازه دارای ظرفیت 1 تن تا 320 تن می باشد. از مزیت های این نوع بالابر این است که  بالاترین سطح ایمنی موجود در صنعت را دارد. از دیگر مزیت های بالابر سیم بکسل مغازه می توان به: ایمنی کاربری، طول عمر بالا، نگه داری آسان، کلید قطع کن اضافه بار و حد بالا و پایین، هزینه پایین سرویس و تعمیر می باشد.

 مزایای استفاده از بالابر سیم بکسلی عبارتند از:

 • قابل استفاده در شریط محیطی و مناطق آب و هوایی گوناگون
 • مجهز به سیستم حفاظت گرمایی موتور و خنک‌کنندگی
 • مجهز به ترمز مکانیکی گیربکس
 • با همه این امکانات قیمت آسانسور مغازه ای در مقایسه با سایر بالابر ها مناسب است.

 

2.بالابر هیدرولیک مغازه ای

بالابر هیدرولیک مغازه ای

 یکی از پر کاربردترین انواع بالابر برای فروشگاهی و مغازه ، بالابر و آسانسور هیدرولیکی  است. از مزایای بالابر هیدرولیکی مغازه این است که در مقایسه با بالابر کششی از امنیت بالاتری برخوردار است و  کیفیت و قدرت و امنیت بالای این نوع بالابر، باعث شده است که مشتریان بیشتری آن را برای مغازه خود انتخاب کنند.

البته لازم به ذکر است که بالابر هیدرولیکی مغازه نسبت به سایر بالابر ها ، قیمت بالاتری دارد.

 بالابر هیدرولیکی این امکان را می دهد که صاحبان مشاغل و مغازه ها با اعمال یک نیروی ضعیف به نیروی بیشتر دست پیدا کنند. بهتر است جهت تنظیم بار بر روی این نوع بالابر از شیر قفل کن های هیدرولیکی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه می توانید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان فرا بالابر در تماس باشید.

 

 

3. بالابر نفربر کششی مغازه

بالابر نفربر کششی که سرعت بالایی دارد بهترین گزینه برای مغازه ها و فروشگاه ها برای سرعت بخشیدن به امور کاری آن ها است. این نوع بالابر نفربر مغازه از لحاظ مصرف انرژی بسیار کارآمدتر از سایر بالابر ها عمل می کنند همچنین نگهداری و ایمن‌سازی آن نیز بالاتر است.

حرکت بالابر نفربر کششی در مقایسه با بالابر مغازه هیدرولیکی بسیار نرم تر است. مهندسان در طراحی این نوع بالابر از یک موتور قوی جهت برقراری تعادل در وزن اتاق آسانسور استفاده کرده اند بدین ترتیب از تعادل وزنی و امنیت بالایی نیز برخوردار است.

 

بخش های مختلف بالابر فروشگاهی 

 • محل قرار گیری کابین

اولین جزء، چه در آسانسور فروشگاهی هیدرولیک، کششی یا سیم بکسلی، بخشی است که فرآیند بالا بردن را انجام می دهد. این بخش اساسا شفتی است که کابین بالابر در آن به سمت بالا و پایین حرکت می کند. بالابر معمولا از بتن مسلح یا فولاد ساخته می شود و برای مقاومت در برابر تنش و فشار بالا طراحی شده است.

 • کابین

جزء دوم خود کابین آسانسور است. این قسمت بخشی از آسانسور است که در واقع کالاهای در حال حمل و نقل را نگه می دارد. کابین آسانسور را می توان از مواد مختلفی از جمله فولاد، آلومینیوم و حتی شیشه ساخت. آنها معمولا به ویژگی های ایمنی مانند دکمه های توقف اضطراری و قفل درب برای جلوگیری از حوادث مجهز هستند.

 

 • قطعات و بخش های جانبی

علاوه بر این سه جزء اصلی  تعدادی قطعات و لوازم جانبی نیز دارند که به بهبود عملکرد آنها کمک می کند. به عنوان مثال، بسیاری از آسانسورها مجهز به اسکله های بارگیری هستند که بارگیری و تخلیه کالا را آسان تر می کند.

برخی دیگر ممکن است قفسه بندی یا واحدهای ذخیره‌سازی تخصصی داشته باشند که می توان از آنها برای سازماندهی کالا در حین حمل و نقل استفاده کرد.

 • مکانیسم بالابر

مکانیسم بالابر وظیفه بالا و پایین بردن کابین آسانسور مغازه ای را بر عهده دارد. آسانسورهای فروشگاهی معمولا از سیستم های هیدرولیک یا مبتنی بر کشش استفاده می کنند. سیستم های هیدرولیک با استفاده از یک پمپ برای فشار دادن روغن به داخل سیلندر کار می کنند که در این صورت کابین آسانسور به سمت بالا کشیده می شود. از طرف دیگر سیستم های مبتنی بر کشش از کابل ها و وزنه های تعادل برای حرکت کابین آسانسور استفاده می کنند. به هنگام نصب آسانسور فروشگاهی، بایستی حتما به این موضوع توجه داشته باشید که محل نصب آسانسور فضای لازم برای مکانیسم بالابر را فراهم کند.

نصب بالابر مغازه ای در شرکت فرا بالابر

نصب بالابر در یک مغازه یا فروشگاه در شرکت فرا بالابر معمولاً به صورت زیر انجام می شود:

1. ارزیابی فنی: ابتدا متخصصین شرکت آسانسور فرا بالابر محل را بررسی می کنند و ارزیابی فنی انجام می دهند. این بررسی شامل تعیین موقعیت مناسب، اندازه های لازم و همچنین نحوه دسترسی کاربران به مکان نصب آسانسور مغازه ای است.

2. طراحی و برنامه ریزی: در این مرحله از نصب بالابر فروشگاهی بر اساس ارزیابی فنی، نوع و سایز آسانسور، مسیر سیم کشی و سیستم کنترل می شود.

3. مشخص کردن محل نصب آسانسور فروشگاهی: عموماً در مغازه ها و فروشگاه ها، محل نصب آسانسور، نزدیک ورودی اصلی و یا در نقاط ترافیکی بالا است تا دسترسی راحتی برای کاربران فراهم شود.

4.  اجرای نصب آسانسور مغازه ای: پس از آماده سازی محل، فرایند نصب آسانسور آغاز می شود. شامل ساختار بندی و نصب چارچوب، سیم کشی برق و الکترونیکی، نصب قطعات مکانیکی و سیستم کنترل آسانسور می شود.

5. آزمایش و راه اندازی: پس از نصب، بالابر فروشگاهی مورد آزمایش قرار می گیرد تا مطمئن شود که به درستی کار می کند و تمامی معیارها و ایمنی ها را رعایت می کند.

6. تحویل مدرک و ضمانتنامه: پس از موفقیت در آزمایش و راه اندازی توسط کارشناسان حرفه ای فرا بالابر، مدارک مربوط به نصب آسانسور به مالک مغازه تحویل داده می شود و ضمانتنامه نصب ارائه می شود. 

 

 

تعمیر و نگهداری بالابر فروشگاهی

تعمیر-و-نگهداری-بالابر-فروشگاهی

 • بررسی و چک کردن بالابر مغازه ای سیم بکسلی، از لحاظ تاب خوردگی و شکستگی ها در سیستم
 • بررسی روغن یونیت بالابر فروشگاهی هیدرولیکی 
 • چک کردن عدم زنگ زدگی ریل های در آسانسور های فروشگاهی
 • بررسی نوسانات برقی
 • سرویس کامل توسط تکنسین های مجرب فرابالابر هر شش ماه یکبار
 • رعایت اصول بارگیری در حین جا به جایی کالاها

 

تفاوت بالابرهای فروشگاهی با آسانسورهای استاندارد مسافربری

آسانسور فروشگاهی یا آسانسور مغازه ای برای جابجایی بارهای سنگین و اقلام حجیم که معمولا در فروشگاه ها یافت می شوند طراحی شده اند. آن‌ها معمولا بزرگ‌تر و مقاوم ‌تر از آسانسورهای استاندارد هستند، با دیوارها، کف‌ ها و درهای محکم‌ تر برای تحمل وزن و اندازه کالا.

بالابرهای فروشگاهی برای استفاده مکرر مهندسی شده اند؛ زیرا اغلب برای حمل حجم بالایی از کالا در طول روز مورد نیاز هستند. این بدان معنی است که آنها باید بادوام باشند و بتوانند در برابر سایش ناشی از بارگیری و تخلیه مکرر وسایل سنگین مقاومت کنند.

آسانسور های فروشگاهی ممکن است دارای ویژگی های ایمنی تخصصی باشند که در آسانسورهای استاندارد وجود ندارد.

قیمت بالابر مغازه ای

قیمت بالابر فروشگاهی با توجه به نوع، ابعاد بالابر مغازه و کارایی متفاوتی که دارند با هم تفاوت دارد. همچنین می توانید جهت مشاوره برای قیمت آسانسور فروشگاهی از مرکز فروش بالابر فروشگاهی در تهران، با شماره کارشناسان فرا بالابر تماس گرفته تا ضمن اطلاع از تعرفه ها و قیمت های بالابرهای مغازه ای از مشاوره رایگان آن ها نیز به خوبی بهرمند شوید.

 

 

مزایای ثبت سفارش در شرکت بالابر فروشگاهی و مغازه ای فرا بالابر

شرکت فرا بالابر با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش آسانسور مغازه ای، ساخت و تولید بالابر و آسانسور فروشگاهی و مغازه ای توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی، کیفیت بالا و ایمنی تضمینی هستند.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

سوالات پر تکرار در خصوص فروش بالابر فروشگاهی یا مغازه ای

هزینه خرید بالابر مغازه ای و فروشگاهی چقدر است؟

در رابطه با فروش بالابر برای مغازه مطلب مهمی که وجود دارد این است که قیمت خرید کاملاً به نوع سفارش مشتری بستگی دارد یعنی کارشناسان ما با توجه به وزن و ابعاد بالابر سفارشی قیمت را مشخص می کنند.

مزیت های استفاده از بالابر مغازه ای چیست؟

بالابر مغازه و فروشکاه مزیت های زیادی دارد که یکی از آنها راحت تر شدن جابجایی اجسام و کالاها است بدین ترتیب با نصب بالابر در مغازه می توانید کسب و کار خود را رونق دهید.

چرا باید برای خرید بالابر مغازه ای فرا بالابر را انتخاب کنیم؟

فرا بالابر که نمایندگی فروش بالابر مغازه و فروشگاه را بر عهده دارد، با توجه به تجربیات بلند مدت و در اختیار داشتن مهندسان زبده و حرفه ای بهترین خدمات را به مشتریان خو ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، بهتر است با مشاوران ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “فروش بالابر مغازه ای

 1. جعفری گفت:

  قيمت بالابر مغازه خیلی مناسب بود و به موقع هم برای نصب اومدن مرسی از خدمات عالی

 2. hassani گفت:

  سلام گیربکس بالابر مغازه من خراب شده اگه از شما خرید کنم نصبش رو هم انجام میدین؟

 3. محمد علی گفت:

  سلام، وقت بخیر. یک بالابر هیدرولیکی می خوام بزنم با وزن 500 کیلوگرم در ارتفاع 6 متر جک بغل سیم بکسلی باشه. قیمتش رو می خوام لطفا.

  1. admin گفت:

   سلام ، لطفا با بخش فروش تماس حاصل بفرمایید برای قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *