ساخت و فروش بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیک همان گونه که از نامش مشخص است عمل جا به جایی را با استفاده از نیروی هیدرولیکی انجام می دهد. فروش بالابر هیدرولیکی متحرک نسبت به سایر مدل های بالابر در ایران بازار خوبی دارد.

این وسیله در ابتدا بیشتر در صنعت و برای مشاغل مختلف استفاده می شد اما امروزه استفاده از این محصول به شدت گسترش یافته است به حدی که برای جا به جایی نفرات نیز در مکان های مختلف حتی منازل مسکونی استفاده می شود. از این بالابر در فروشگاه ها جهت جا به جایی بار و افراد نیز استفاده می کنند.

این دستگاه دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربر مشخصی دارد. بالابر هیدرولیک خانگی، بالابر فروشگاهی، بالابر انبار، بالابر نفر بر، بالابر ویلچربری، بالابر صنعتی و غیره از انواع بالابر هیدرولیک هستند.

از مهم ترین ویژگی های این بالابرها می توان به اشغال فضای کم، مقرون به صرفه بودن، درصد خرابی پایین قطعات به دلیل کیفیت بالا، امنیت بالا، عدم نیازمندی به موتورخانه و فضای محدود برای ساخت بالابر هیدرولیکی… اشاره کرد که موجب محبوبیت این محصول در میان خریداران شده است.

هدف سازنده این نوع بالابر، تولید محصولی بوده که دقیقا وظیفه آسانسور را انجام دهد با این تفاوت که فضای کمتری را اشغال کند و هزینه پایینی تری هم داشته باشد.

فروش-بالابر-هیدرولیکی

لیست قیمت بالابر هیدرولیکی

به دلیل نواسانات نرخ ارز در داخل کشور سریع ترین روش برای استعلام تز قیمت ها ارتباط مستقیم با کارشناسان ما

شماره تماس :

 09121405984

02142230000

شنبه-چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

پنج شنبه ها : 9 صبح تا 1 بعدازظهر

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

انواع بالابر هیدرولیکی عبارت اند از:

 1. بالابر هيدروليک با كابين
 2. بالابر هیدرولیک نيم كابين
 3. بالابر هیدرولیک كفي
 4. بالابر هیدرولیک نفر بر
 5. بالابر هیدرولیک رستورانی
 6. بالابر هیدرولیک مغازه
 7. بالابر هیدرولیک ویلچر بر
 8. بالابر هیدرولیک متحرک
 9. بالابر هیدرولیک فروشگاهی

بالابر هيدروليک با كابين

هزینه این بالابر کابین دار با توجه به ابعاد آن متفاوت است. در طراحی این بالابرها مهم ترین اصل ایمنی ان ها است. این نوع بالابرها برای داشتن امنیت بیشتر با یک کابین ساخته می شوند که البته به دلیل همین کابین قیمت نصب بالابر هیدرولیک کابین دار بالا می رود. ظاهر این نمونه بالابر شباهت زیادی به آسانسور دارد.

 

بالابر هیدرولیک نيم كابين

درحقیقت این بالابر همان بالابر هیدرولیک معمولی است با این تفاوت که مجهز به یک کابین کوچک(بدون سقف) است. همین کابین نصفه تا حد زیادی امنیت بالابر را افزایش می دهد.

 

 

بالابر هیدرولیک فروشگاهی

این دستگاه برای حمل بار و کالاهای مختلف در فروشگاه ها استفاده می شود. از این بالابرها همچنین برای جا به جایی افراد در بین طبقات مختلف نیز استفاده می شود. قدرت و میزان تحمل بار در این نوع بالابر بسیار بالا است.

به دلیل استفاده از این محصول  در انبارها و فروشگاه ها به آن بالابر هیدرولیک فروشگاهی می گویند. فروش بالابر هیدرولیک کفی نیز به دلیل توسعه شهری در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

بالابر هیدرولیک كفي

اگرچه این بالابرها استفاده های متنوعی دارند اما کاربرد ویژه ی آن ها برای خانه هایی است  که دارای سالمند و افراد ناتوان هستند. از این بالابرها در منازل مسکونی چند طبقه برای جابه جا کردن کالا و وسایل نیز می توان استفاده کرد.

 

بالابر هیدرولیک نفر بر

این بالابر شباهت زیادی به بالابر خانگی دارد و  مخصوص جابه جایی افراد است. این نوع بالابر ها نیز مجهز به کابین کوچکی جهت افزایش میزان امنیت بالابر می باشد.

 

بالابر هیدرولیک ویلچر بر

بالابر-هیدرولیک-ویلچر-بر-

 

این بالابر ویلچر به مخصوص افراد معلول است. معمولین با استفاده از ویلچر می توانند از این بالابر برای جا به جایی بین طبقات مختلف استفاده کنند.

 

بالابر هیدرولیک رستورانی

این دستگاه بیشتر در رستوران ها کاربرد دارد. از این دستگاه برای حمل بار و غذا از طبقات مختلف به طبقات دیگر استفاده می شود.

 

بالابر هیدرولیک مغازه

بالابر مذکور نیز یکی از پرفروشترین نوع بالابر است که با توجه به ابعاد محل اجرا در ابعاد مختلفی ساخته می شود و می تواند در حمل بار و اجناس مغازه بسیار کاربردی عمل کند.

 

بالابر هیدرولیک متحرک

این وسیله به دلیل دارا بودن چرخ در زیر خود قابل جابه جایی است. این نوع بالابرها در کارخانه جات کاربرد گسترده ای دارند. قیمت این نوع بالابرها با توجه به ارتفاع آن ها متفاوت است.

کاربردهای نصب بالابر هیدرولیکی

تولید کنندگان این مدل بالابر این محصول را به ۲ دسته کلی بالابر نفربر و بالابر باربر تقسیم می کنند که در صنعت یا ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از این بالابرها در صنعت مانند استفاده در کارخانه ها، فروشگاه ها و مغازه ها، انبارها و غیره، در ساختمان ها نیز برای انواع ساختمان و منازل که به دلیل فضای محدود امکان ساخت آسانسور ندارند، بسیار کاربردیاست. فروش بالابر هیدرولیک فروشگاهی به دلیل استفاده فروشگاه ها از انبارها و زیززمین ها برای ذخیره مواد، توانسته تاثیر زیادی در افزایش سرعت و سهولت در جا به جایی افراد داشته باشد.

از عمده کاربردهای بالابرهای هیدرولیکی:

 1. مناسب جهت حمل انواع کالا و بار در فروشگاه ها
 2. نیاز به فضای محدود، عمق چاله و اورهد
 3. مناسب برای حمل و جابه جایی افراد در منازل
 4. قابلیت اجرا با برق تک فاز و ۳ فاز
 5. حداقل میزان عملیات تخریب و خسارت به محیط برای راه‌اندازی
 6. نیاز محدود به سرویس و نگهداری
 7. هزینه تعمیرات پایین این دستگاه ها

مرکز فروش بالابر هیدرولیکی

برای خرید این نوع بالابرها می توانید از طریق نمایندگی فروش بالابر هیدرولیکی اقدام کنید. قیمت این دستگاه در این مراکز به دلیل ارتباط مستقیم با کارخانه های تولید کننده بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

البته ناگفته نماند قیمت بالابر هیدرولیک با توجه به مدل آن متفاوت است. مجموعه تولیدی فرا بالابر با سال ها سابقه در زمینه فروش، نصب و راه‌اندازی انواع بالابر یکی از مجموعه های فعال در زمینه این بالابرها است.

فروش بالابر هیدرولیکی در تهران توسط شرکت ها و مجموعه های تولیدی مختلفی صورت می گیرد که در میان آن ها مجموعه فرابلابر توانسته محبوبیت بالایی نسبت به دیگر رقبا کسب کند. لیست قیمت این نوع بالابر را می توان از این نمایندگی های فروش ، از طریق سایت و نیز از طریق تماس تلفنی دریافت کرد.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول مربوط به بالابر هیدرولیکی

دلایل اصلی انعطالف پذیری بالای این نوع بالابر چیست؟

استفاده از شلنگ های مخصوص و منعطف در این بالابرها یکی از این دلایل می باشد. البته اصطحکاک کم راندمان بالایی نیز ایجاد می کند.

دلیل اطمینان بسیار بالای این نوع بالابرها چیست؟

این دستگاه در برابر حرارت های ناشی و فشارها دارای مقاومت بالایی است و این به دلیل وجود شیرهای اطمینان و سئوییچ های فشاری حرارتی سیستم بالابر هیدرولیک می باشد.

اگر برق قطع شود و افراد در بالابر باشند چه اتفاقی می افتد؟

در صورت قطع برق، بالابر خانگی به دلیل داشتن باتری پشتیبان به آرامی به سطح پایین خانه می آید و شخص می تواند از بالابر خارج شود.

5/5 - (1 امتیاز)