تولید و فروش بالابر خانگی

یکی از پرفروش ترین نوع بالابر در ایران ، بالابر خانگی است که برای منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای خانگی در مدل های مختلفی و با کارکرد های متنوعی عرضه می شوند.

این وسیله برای سهولت تردد افراد در بین طبقات خانه های ویلایی و چند طبقه مورد استفاده قرار می گیرد. البته از مهم ترین کاربرد هم لیفت ها ، برای کسانی که توانایی عبور از پله ها را ندارند مثل سالمندان، مناسب است. از بالابر همچنین می توان در آپارتمان هایی که تعداد طبقات از چهار طبقه به پایین است و فاقد آسانسور هستند استفاده کرد.

نصب انواع مدل هوم لیفت می توانند جایگزین خوبی برای آسانسور های گران‌قیمت باشند. شرکت های زیادی در ایران در خصوص تولید و فروش بالابر خانگی فعالیت می کنند اما مجموعه فرابالاببر از بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها در تولیدات خود بهره می گیرد.

 

لیست قیمت بالابر خانگی

به دلیل نواسانات نرخ ارز در داخل کشور سریع ترین روش برای استعلام تز قیمت ها ارتباط مستقیم با کارشناسان ما

شماره تماس :

 09121405984

02142230000

شنبه-چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

پنج شنبه ها : 9 صبح تا 1 بعدازظهر

بالابر خانگی یا هوم لیفت

هوم لیفت نمونه ای از آسانسور خانگی است که دارای ظرفیت مشخصی هستند و نیاز روزمره افراد ساکن در یک ساختمان  چند طبقه(دو تا چهار طبقه) را به خوبی پاسخ گو است. هوم لیفت یا مینی آسانسورها از ایمن ترین و کم مصرف ترین بالابرها هستند که امکاناتی مشابه آسانسور با کمی راحتی بیشتر دارند.

برای خرید هوم لیفت می توانید از طریق مراکز و نمایندگی های فروش هوم لیفت و سایر بالابرها اقدام کنید. آسانسور هوم لیفت با سیستم هیدرولیکی هدایت و کنترل می شود و امکانات و طراحی مشابه آسانسورهای معمولی دارد. نحوه کارکرد و سیستم آسانسور خانگی یا همان هوم لیفت و تجهیزات آن مشابه آسانسورهای معمولی است.

به گونه ای که بسیاری افراد تفاوتی میان این دو محصول قائل نیستند. البته که تامین امنیت جانی مهم ترین دغدغه افرادی است که از این گونه دستگاه ها استفاده می کنند اما اطمینان داشته باشید که ایمنی این دستگاه از آسانسورها بیشتر و بهتر است.

 

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مدل های هوم لیفت عبارت اند از:

  1. بالابرهای خانگی متحرک
  2. بالابرهای خانگی هیدرولیکی
  3. بالابرهای خانگی شیشه ای
  4. بالابرهای خانگی راه پله
  5. بالابرهای خانگی با کابین
  6. بالابرهای خانگی ساده

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک خانگی قابل تولید برای ارتفاع های مختلف است که البته با توجه به نیاز مشتری و درخواست آن ساخته و عرضه می شود، همانطور که از اسم این بالابر مشخص است قابل حمل بوده و در مکان های مختلف و همچنین ارتفاعات مختلفی قابل استفاده است.

 

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابرخانگی هیدرولیکی یکی از دیگر مدل های متنوع بالابر خانه می باشد که دارای امنیت بالایی است و فروش آن در نیز در ایران  بسیار بالا بوده. این نوع بالابرها کاربردهای مختلفی دارند و علاوه بر منازل برای فروشگاه ها، کارخانه ها نیز قابل استفاده هستند. ابعاد محل نصب و ابعاد مورد نظر مشتری  مهم ترین نکات برای ساخت این بالابرها است. پس از ثبت درخواست خود در سایت، تیم نصب بالابر شرکت فرابالابر به محل نصب مورد نظر شما می آید و با اندازه گری محل نصب بالابر، در جهت ساخت بالابر اقدام می کند.

 

 

بالابر خانگی شیشه ای

امروز زیبایی حرف اول را می زند. طراحان بالابرهای خانگی در مجموعه تولیدی فرابالابر به دنبال طراحی زیباتر نسبت به دیگر رقبای داخلی برای بالابرهای خانگی خود هستند و بالابر شیشه ای می تواند یک انتخاب بسیار جذاب باشد. این نوع بالابر دارای یک کابین شیشه ای است که علاوه بر  زیبایی امنیت بالایی نیز دارد.

 

بالابر خانگی راه پله

اگرچه این بالابرها استفاده های متنوعی دارند اما کاربرد ویژه ی آن ها برای خانه هایی است  که دارای سالمند و افراد ناتوان هستند. از این بالابرها در منازل مسکونی چند طبقه برای جابه جا کردن کالا و وسایل نیز می توان استفاده کرد.

بالابر خانگی با کابین

بالابرهای هیدرولیکی یا بالابرهای ساده ای که دارای یک کابین باشند را بالابرهای خانگی کابین دار می گویند، بالابر منزل کابین دار دارای یک ویژگی به خصوص است، درحقیقت کابین دار بودن آن ها موجب افزایش امنیت  افرادی که از این بالابرها استفاده می کنندمی شود و البته می توان گفت همین مسئله در قیمت نهایی این نوع بالابر تاثیر گذار است.

مدل بالابر خانگی ساده

هوم لیفت یکی از ارزان‌ترین نوع بالابرها هستند زیرا این مدل بالابر نه هیدرولیکی و نه کابین دار اند. تنها می توان گفت یک بالابر کاملا معمولی با قیمت مناسب است.  ناگفته نماند معمولا ابعاد این بالابرهای خانگی 1.5 در 1.5 متر مربع در نظر گرفته می شوند. البته می توان ابعاد بالا بر خانگی  را متناسب با محلی که نصب می شود تغییر داد. در نهایت کارشناس با اندازه گیری دقیقی که انجام می دهد این ابعاد را محاسبه و نهایی می کند.

مشاوره تلفنی فرابالابر

ویژگی های ممتاز هوم لیفت فرابالابر

از جمله ویژگی های مهم بالابرهای تولیدی مجموعه فرابالابر می توان به ایمنی بالای آن ها اشاره کرد. همچنین برای احداث این بالابرها نیازمند حفر چاله و احداث موتور خانه و جوش کاری نیستند و حتی می توان از آن ها در محیط هایی که فضای کمی دارند نیز استفاده کرد. برای کارکردن این بالابرها نیازی به برق سه فاز نیز ندارند. نصب این بالبرها آسان است. این بالابرها در هنگام حـرکت و توقف سـرعت آرام و تـدریجی دارد. کابین بالابر هنگامی که برق قطع می شود به صورت خودکار پایین می آید و در زمان تغییر ساختمان مسکونی امـکان جابـجایی بالابر از یک مکان به مکان دیگر وجود دارد.

راه‌اندازی و نصب هوم لیفت

 شرکت تولیدی فرابالابر ارائه دهنده تمامی خدمات ساخت، فروش و نصب مدل های متنوع بالابر مانند هوم لیفت را بر عهده دارد. این مجموعه بالابر های خانگی را مطابق با درخواست مشتریان و سلیقه آنها و با توجه به کارکرد مورد انتظار تولید و نصب می کند.

جهت نصب بالابرهای خانگی ابتدا لازم است محلی را برای نصب بالابر در منزل مشخص کنید، در ادامه می توانید با کارشناسان مجموعه فرابالابر تماس حاصل کنید تا کارشناسان حرفه  ای خود اعزام کند، کارشناس این مجموعه با بررسی محل نصب و اندازه گیری های دقیق اقدام به ساخت بالابر می کنند.

پروسه طراحی بالابر خانگی تا ساخت بالابر حدود 20 روز کاری به طول می انجامد. درحقیق کارشناس بعد از اتمام مراحل ساخت، برای نصب بالابر منزل شما به محل مورد نظر می آید و بالابر نصب می گردد.  برای نصب و ساخت بالابر خانگی نیازی به کندن چاهک و آهن کشی نمی باشد.

 هزینه نصب بالابر خانگی

 

عوامل مختلفی  می توانند بر قیمت بالابر خونگی تاثیر بگذاراند، براساس ابعاد بالابر دلخواه شما و محلی که قرار است بالابر نصب گردد قیمت هوم لیفت متفاوت است، البته نمی توان از هزینه نصب و دستمزد کارشناس نصب غافل شد که بر قیمت بالابر نیز تاثیر می گذارند. بالابرهای هیدرولیکی دارای قیمت بالاتری هستند. این که بالابرکابین داشته باشد یا نداشته باشد نیز بر قیمت بالابر تاثیر می گذارد.

هزینه ساخت و نصب بالابر خانگی ساده

هزینه-نصب-بالابر-خانگی

متقاضیان این نوع بالابرها می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت هوم لیفت و همچنین خرید بالابر خانگی ساده با مشاورین مجموعه فرابالابر تماس حاصل کنند. حتما اطلاع دارید که قیمت بالابر مانند دیگر دستگاههای از این قبیل متناسب با قیمت ارز بالا و پایین می شود. البته در میان انواع هوم لیفت، بالابر خانگی ساده به دلیل ساده بودن دارای قیمت کمتری بوده و ارزان‌تر است.

 

هزینه ساخت و نصب بالابر تک نفره

بالابرهای تک نفره دارای مدل های متفاوتی هستند که با توجه به نیاز مشتری قیمت های متفاوتی را دربرمی گیرند.

 

نمایندگی فروش بالابر خانگی

این مدل بالابرها در ایران با استقبال زیادی روبرو شدند. فروش بالابر خانگی در تهران و سایر نقاط ایران از طریق نمایندگی و مرکز فروش هوم لیفت به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. هزینه بالابر خانگی بر اساس مدلی که مدنظر متقاضیان نصب این محصول خهستند و حتی ابعادی که برای منازل آن ها مناسب است و… محاسبه می شود. در این مقاله ارزان‌ترین و گران‌ترین مدل بالابر برای شما عزیزان ذکر شده است.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول در مورد فروش بالابر خانگی

بالابر خانگی متحرک با چه ویژگی های ساخته می شود؟

بالابر متحرک خانگی را می توان با ارتفاع مختلف ساخت که البته با توجه به نیاز مشتری و درخواست آن ساخته و عرضه می شود، همانطور که از اسم این بالابر مشخص است قابل حمل بوده و در مکان های مختلف قابل نصب است.

هزینه ساخت و نصب بالابر تک نفره نسبت به دیگر بالابرها چگونه است؟

بالابرهای تک نفره دارای مدل های متفاوتی هستند که با توجه به نیاز مشتری قیمت های متفاوتی را دربرمی گیرند که البته این بالابر ها دارای هزینه ساخت و نصب کمتری هستد.

آیا برای نصب بالابر خانگی نیاز به دیوارهای محکم است؟

خیر. در این بالابر از سیستم ریلی منحصر به فرد دوگانه به گونه ای استفاده شده که از ساختار بالابر به صورت کامل پشتیبانی می کند. وزن بالابر از طریق این ریل ها کنترل می شود.

5/5 - (1 امتیاز)