تولید و فروش بالابر معلولین

معماران همواره سعی می کنند تا با طراحی مناسب و استفاده از تجهیزات عالی، شرایط زندگی را برای معلولین بهبود ببخشند. به همین خاطر، بسیاری از مجموعه ها و شرکت های معتبر به تولید و فروش بالابر معلولین می پردازند.

 بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند بالابر و یا همان جک معلولین چیست و چه کاربردی دارد؟ لذا باید بگوییم جک معلولین یکی از ابزارالاتی است که افرادی که دارای توان بدنی کمی هستند و یا سن آن ها بالا است، می توانند برای جابجایی میان طبقات مختلف در اداره جات و یا ساختمان ها از بالابر معلولین نیز استفاده نمایند.

در گذشته به جای استفاده از بالابر های معلولین از رمپ استفاده می شد که هزینه و جای بسیاری را می گرفت. اما با پیشرفت تکنولوژی جک معلولین جای رمپ ها را به خوبی گرفته اند. اگر می خواهید با دستگاه آسانسور برای معلولین بیش تر آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی و مطالعه تان نیز قرار دهید.

فروش-بالابر-معلولین

تولید بالابر معلول در چه انواعی امکان‌پذیر است؟

یکی از موضوعاتی که می بایست به آن توجه داشته باشید، تنوع بالا در تولید آسانور برای معلولین است.

شرکت های تولیدی همواره سعی می کنند تا بالابر های متنوع را از جمله بالابر خانگی، برقی و هیدرولیکی و … تولید و عرضه نمایند تا از این طریق رضایت مشتریان خود را به خوبی به دست آورند. بعضی از مهم ترین انواع جک معلولین عبارت اند از:

  • بالابر معلولین هیدرولیک

یکی از پر فروش ترین بالابر ها، بالابر معلولین با سیستم هیدرولیک است. این بالابر معمولا ایمنی بیش تری نسبت به دیگر جک های معلولین دارد و به همین خاطر برای خرید آن می بایست هزینه بیش تری را بپردازید. اگر می خواهید به خرید بالابر معلولین در نوع هیدرولیک بپردازید، باید بدانید این دستگاه به هنگام جابجا شدن هیچ نوع الودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد و بسیار نرم حرکت می کند.

  • بالابر معلولین وینچ

فروش بالابر معلولین در نوع وینچ نیز بسیار رایج است. این دستگاه نسبت به نوع هیدرولیک عملکرد ساده تری داشته و برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت نخواهد بود. این بالابر معمولا برای استفاده روزانه و کم مورد خریداری قرار می گیرد که باید به این موضوع توجه داشته باشید.

 

  • بالابر معلولین قیچی

از دیگر بالابر هایی که برای معلولین در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به جک معلولین مدل قیچی اشاره نمود. دقت نمایید این دستگاه فاقد ریل های راهنما بوده و ممکن است به هنگام جابجایی کمی لرزش را ایجاد نماید که ممکن است این موضوع برای عده ای از افراد ناخوشایند تلقی شود. شما می توانید این دستگاه را از مراکز فروش و تولید بالابر معلولین نیز تهیه کنید.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

ابعاد بالابر معلولین چقد است؟

هنگامی که می خواهید به خرید بالابر معلول بپردازید، باید به ابعاد این محصول نیز توجه داشته باشید.

کابین بالابر ویلچر برای معلولین باید به اندازه ای باشد که یک ویلچر و یک همراه به راحتی در آن قرار گیرند و هیچ مشکلی از این بابت به وجود نیاید. دقت داشته باشید اگر ورود و خروج از دو طرف کابین صورت می گیرد، حتما می بایست ابعاد بیش تری را برای کابین در نظر بگیرید.

بررسی قیمت بالابر معلولین

یکی از موضوعاتی که برای مشتریان به شدت حائز اهمیت است، قیمت بالابر معلولان است. لذا لازم به ذکر است قیمت نهایی این دستگاه با توجه به عوامل مختلفی همچون نوع محصول، شرکت ارائه دهنده خدمات و… تعیین می شود و نمی توان هزینه مشخصی را برای آن ارائه نمود. پیش از آن که بخواهید به خرید بالابر های معلولین بپردازید، کافی است نوع و معیار های محصول را با توجه به بودجه خود نیز تعیین کنید تا در حین خرید مشکلی برای تان به وجود نیاید.

خرید جک بالابر معلولین را از چه مراکزی انجام دهیم؟

بسیاری از افراد ممکن است به هنگام خرید جک معلول با خود بپرسند کدام مجموعه برای خرید این دستگاه مناسب تر است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم مجموعه فرا بالابر امروزه به تولید انواع بالابر های معلولین می پردازد و تنوع محصولات آن به شدت زیاد است. به همین خاطر، توصیه می شود تا خرید بالابر هایتان را از مجموعه فرابالابر انجام دهید.

علاوه بر این موضوع، این مجموعه همواره سعی کرده است تا بهترین کیفیت را با نازل ترین قیمت ها به مشتریان خود ارائه دهد و قدرت خرید آن ها را از این طریق افزایش دهد. شما می توانید با هر بودجه ای در این مجموعه خرید خود را انجام دهید و سال ها از محصول خریداری شده تان استفاده کنید.

سخن پایانی

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، امروزه مراکز بسیاری به فروش بالابر معلول می پردازند که هر یک از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. برای این که بتوانید خرید مناسبی را در این مراکز تجربه کنید، می بایست پیش از خرید با انواع بالابر معلولین آشنا شوید. به همین خاطر، در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به خوبی با قیمت جک معلول و مشخصات آن آشنا کنیم.

امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را برطرف کرده و در صورت تمایل به خرید این دستگاه و یا سایر بالابر های دیگر از جمله بالابر نفربر از مراکز و وب سایت های معتبر نیز بپردازید.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول در خصوص مشخصات و قیمت بالابر ویژه معلولین

قیمت بالابر برقی معلولین با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟

عواملی همچون نوع دستگاه، اندازه و… در هزینه نهایی آن تاثیر گذار خواهند بود.

جک معلولین چه کاربردی دارد؟

این دستگاه برای جابجا شدن افراد کم توان و مسن در طبقات مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا جک های معلولین در ابعاد مختلف تولید می شود؟

بله، جک های معلولین در اندازه های مختلف تولید و عرضه می گردند که مشتریان می توانند با توجه به بودجه خود به خریداری آن ها نیز بپردازند.

5/5 - (1 امتیاز)