بالابر وینچی مغازه

بالابر وینچی مغازه یکی دیگر از انواع بالابر است که برای حمل و جابه جایی انواع وسایل در بین طبقات در فروشگاه ها و مغازه به کار برده می شود. این بالابر به دلیل نصب آسان و کاربرد فراوان و قیمت پایین نسبت به بالابرهای دیگر رواج بسیاری پیدا کرده است. شرکت آسانسور فرا بالابر طراح و سازنده انواع بالابرهای وینچی خانگی مغازه ای صنعتی خودرویی ساختمانی می باشد. کلیه مراحل ساخت و نصب بالابر وینچی مغازه با توجه به رعایت استانداردهای لازم و کاملا باکیفیت توسط مهندسین حرفه ای انجام می شود.

بالابر وینچی

عملکرد بالابر وینچی مغازه

از انواع بالابر وینچی است که توانایی وزن حمل وسایل را به مقدار زیاد دارد. رایج ترین نوع بالابرهای مغازه ای نوع 300 کیلویی می باشد.  این بالابر فاقد موتور هیدرولیکی است تا ارتفاع 10 متری نیز قدرت بالابری دارد که می تواند در طول مسیر 4 بار توقف کند. امروز کمتر مغازه ای پیدا می کنید که این بالابر پرکاربرد را نصب نکرده باشد.

شاسی بالابر وینچی مغازه توسط موتور و گیربکس و به کمک سیم بکس حرکت می کند. در زمان رسیدن بالابر به طبقه مورد نظر کف شاسی به میکروسوئیچ برخورد کرده است و برای همین برق موتور قطع شده و بالابر می ایستد.

مشخصات بالابر وینچی مغازه

برای جابه جا کردن مواد اولیه فروشگاه های مختلف، ابزارآلات، مواد غذایی در رستوران ها و انبارها می توان از بالابر وینچی مغازه استفاده کرد. اگر می خواهید با بالابر وینچی افراد را داخل فروشگاه ها انتقال دهید، باستی از سیم بکسل های نتاب و بسیار قوی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید. البته موتور هم باید از نوع ترمز دور انتخاب شود.

اجزای بالابر وینچی فروشگاهی

بالابر یا آسانسور هیدرولیکی وینچی مغازه ای از اجزایی همچون موتور، سیم بکسل، گیربکس، ناودانی، میکروسوئیچ و سنسور نوری تشکیل شده است. توان موتور و گیربکس بالابر وینچی مغازه با توجه به تحمل وزن مشخص می شود .

 • گیربکس

درساخت بالابر وینچی فروشگاهی از گیربکس از برند باکیفیت استفاده می شود.  اگر گیربکس در قسمت پایین نصب شود سرعت بیشتری به بالابر فروشگاهی میدهد. گیربکس در قسمت بالا باشد، باعث کاهش سرعت اما افزایش قدرت دستگاه می شود.

 • موتور

 موتور بالابر وینچی مغازه از بهترین و مدرن ترین نوع  با توجه به ظرفیت حمل بار و ارتفاع موثر حمل بار انتخاب می شود. البته موتور بالابر وینچی مغازه از نوع هیدرولیکی نیست و فاقد پاراشوت می باشد. هم چنین امکان نصب درایو استارتی در این بالابر امکان پذیر می باشد.

 • میکروسوئیچ

کار این قطعه در بالابر وینچی برای مغازه تضمین ایمنی بیشتر دستگاه است. میکروسوئیچ مانند یک کلید قطع و وصل عمل و از برخورد با شاسی جلوگیری می کند. وظیفه اصلی آن در بالابر وینچی فروشگاهی تضمین ایمنی بیشتر دستگاه می باشد.

 • سیم بکسل

یک طناب فلزی است که برای بلند کردن و جابه جایی انواع بار به کار برده می شود. با در نظر گرفتن مواردی مانند محل مورد نیاز و نوع ساختار، سیم بکسل با ضریب انبساط و انعطاف پذیری، طرح و قطر مختلف قابل سفارش می باشد.

 • سنسور نوری

این سنسور داخل بالابر تعبیه شده است تا در زمان پایین آمدن دستگاه برای جلوگیری از برخورد با کف زمین به کار می افتد و بالابر را به طور اتوماتیک متوقف می کند. تا به این شکل از آسیب به دستگاه جلوگیری شود.

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مزایای بالابر وینچی مغازه

 • مجهز به دو میکروسوئیچ است برای همین از ضریب اطمینان بالایی برخوردار است.
 • کلیه تجهیزات دستگاه به صورت پیچ و مهره ای و مطابق با استانداردهای لازم ساخته می شود.
 • بالابر وینچی فروشگاهی با برق تک فاز کار می کند تا در صورت تک فاز شدن برق شهری به خوبی کار خود را انجام دهد و از آن به مدت طولانی می توان استفاده کرد.
مزایای بالابر وینچی مغازه

ساخت بالابر وینچی مغازه

اگر قصد خرید بالابر وینچی مغازه دارید و می خواهید برای مغازه یا فروشگاه خود این بالابر را  نصب کنید. می توانید ابتدا از مشاوره رایگان همکاران ما در بخش فروش بالابر وینچی مغازه استفاده کنید. کارشناسان ما بعد از اندازه گیری ابعاد محل و طبق مشخصاتی که مشتری اعلام می کند مثل وزن ، ارتفاع و ابعاد کابین و کفی بالابر ساخت دستگاه را شروع می کنند .

بعد از ساخت بالابر وینچی مغازه کششی بر اساس اصول و مراحل و استانداردهای لازم  بهترین کارشناسان و نصابان خود را به کار می گیرد تا در کمترین بازه زمانی این دستگاه را نصب کنند و بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند .

نصب حرفه ای بالابر وینچی مغازه

همواره تاکید می کنیم که نصب بالابر وینچی مغازه بایستی توسط نصابان ماهر و مجرب انجام شود چون در غیر این صورت کارایی دستگاه و از همه مهم تر امنیت دستگاه را کم خواهد کرد. شرکت فرا بالابر تولید کننده و فروشنده انواع بالابر وینچی با سال ها سابقه با بهره گیری از کادری از متخصصان و کارشناسان ماهر و ساخت و نصب  بالابر وینچی فروشگاه را بر اساس اصول فنی و استاندارد انجام می دهد و ایمنی کار شما را تضمین می کند.

قیمت بالابر وینچی مغازه

  بالابرهای وینچی فروشگاهی دارای پاراشوت و اینترلو نیستند .بنابراین ضریب امنیت کمتری دارد و  برای همین قیمت خرید بالابر وینچی مغازه نسبت به نوع هیدرولیکی آن کمتر و مقرون به صرفه تر است. البته ابعاد و ظرفیت دستگاه دو فاکتور دیگر در تعیین قیمت آسانسور وینچی مغازه دارند .

به دلیل نوسانات ارز نمی توان قیمت مشخصی را برای ساخت و فروش آسانسور وینچی برای مغازه اعلام کرد برای همین جهت استعلام لیست قیمت بالابر وینچی مغازه و قیمت نصب اسنسور و راه اندازی بالابر وینچی مغازه و بالابر معلولین و بالابر هیدرولیکی و  اسانسور خانگی کافی است با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید

نکات تعمیر و نگهداری بالابر فروشگاهی

بعد از خرید بالابر مغازه بایستی برای کارایی بهتر دستگاه چند نکته را رعایت کنید. این نکات شامل موارد زیر می شود:

 • در موقع کار با بالابر همواره اصول تحمل وزن و بارگیری را مطابق توان دستگاه رعایت کنید
 • به طور مرتب سیم بکسل را چک کنید تا بدون تاب خوردگی و شکستگی باشد. چون استفاده از سیم بکسل های گره خورده و تاب دار خطر ساز است
 • روغن یونیت بالابر وینچی مغازه را بررسی کنید
 • ریل های استفاده شده در این بالابر بایستی بدون زنگ زدگی و اکسیداسیون باشد. پس هر چقدر وقت یکبار ریل های آسانسور وینچی فروشگاه را کنترل یا روغن کاری کنید.
 • بهتر است برای جلوگیری از هر گونه اختلال و کارایی بهتر هر 6 ماه یک بار دستگاه خود را توسط سرویس کاران مجرب آسانسور سرویس کنید.
نکات تعمیر و نگهداری بالابر فروشگاهی

فرا بالابر، تولید و نصب انواع بالابر خانگی به همراه بیمه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول درباره بالابر وینچی مغازه

بالابر وینچی مغازه تا چه مقدار وزن را تحمل می کند؟

این بالابر تحمل وزن بالا را دارد اما رایج ترین نوع بالابرهای وینچی فروشگاهی تا وزن 300 کیلوگرم هستند.

آیا خودتان بالابر وینچی را نصب می کنید؟

بله نصب بالابر وینچی مغازه توسط نصابان ماهر و مجرب شرکت فرا بالابر انجام می شود.

آیا می توان با بالابر وینچی مغازه افراد را هم در بین طبقات جابه جا کرد؟

بله به شرطی که از سیم بکس قوی با ظریب اطمینان بالا و موتور ترمز دار استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “بالابر وینچی مغازه

 1. شایان گفت:

  ایا میتوان طول کابل بالابر وینچی مغازه را سفارش داد؟

 2. ناصر گفت:

  برای روغن کاری دستگاه از چه روغنی باید استفاده کرد ؟

 3. جمال گفت:

  بالابر وینچی مغازه تحمل چه وزن و فشاری را دارد ؟

 4. نگار گفت:

  قیمت موتور و گیربکس بالابر مغازه وینچی همراه با نصب چقدر میشه؟

 5. مهدیه بزرگی گفت:

  سلام روز بخیر بالابر مغازه وینچی یا بالابر مغازه هیدرولیکی پیشنهاد شما به من کدومه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *